tablet klor

Tablet Klor

Tablet Klor formul

CAS Numarası: 7778-54-3
EC Numarası :231-908-7
Diğer isimleri:Klor tablet, Kalsiyum klorür, calcium chloride, kalsiyum tuzu.

Fiziksel Özellikleri moleküler formülü: Ca ( ClO )2. Tablet Klor normalde gri,beyaz katı (toz) bir malzemedir. Daha ziyade dezenfektan amaçlı kullanılır. Ağartıcı özelliği mevcuttur.

Molekül ağırlığı:142.98 g/mo
yoğunluk : 2.35 g/cm3 ( 20 ° C )
Görünüm: gri / beyaz toz
Koku: keskin bir kokusu vardır


Tablet Klor, firmamızın satışını yaptığı kimyasal olarak bazik özellikte bir malzemedir. Tehlike bilgi için Malzeme Güvenlik Bilgi Formuna bakın. www.tabletklor.com/tabletklor-tehlike.html Ürün ambalajları iyice kapatılmış olmalı ve havadar ortamlarda depolanmalıdır.

Kararlılık

Delik olmayan ambalajlarda , oda sıcaklığında stabildir.

Ambalaj

1. Tablet Klor 10kg, 20kg plastik ambalaj. (Havuz suları için) 200gr ağırlığında klor tabletlerden oluşmaktadır.
2. Tablet Klor 45kg plastik ambalaj. (İçme suları için) Sağlık bakanlığı onaylıdır. 7gr ağırlığında tabletlerden oluşmaktadır.

 

Tablet Klorin Kullanıldığı Yerler

Tablet Klor paketleme

Tablet Klor 2 farklı tiptedir ve bu farklı tiplerin farklı kullanım alanları mevcuttur. Havuz ve kullanma suları için kullanılan tablet klor ve içme sularında kullanılan tablet klor. Kullanma ve havuz suları için 10kg ve 20kg lık ambalajlarda 200gr lık tabletler mevcuttur. İçme sularında kullanılan tablet klor 7gr ağırlığındadır ve 45 kg lık orjinal ambalajlardadır.Bu tablet klorlar Sağlık Bakanlığı onaylı olup Pozitif Kimya olarak firmamızdan temin edilebilmektedir.


Firmamız Tablet Klor gibi gıda, yem, metal işleme, arıtma, ve su şartlandırma kimyasallarının yanısıra genel kimyasalların da satışını yapmaktadır. Firmamızdan Hidrojen Peroksit, Asetik Asit, Soda, Payet Kostik, Boncuk Kostik, Formaldehit, Tablet Klor, Alüminyum sülfat, Polielektrolit, Polialüminyum Klorür(PAC), Baryum Klorür, Demir 3 Klorür ve diğer kimyasalları temin edebilirsiniz.

flag_en  flag_tr 
Adres & Mesai

Mescit Mahallesi
Demokrasi Caddesi
Birmes Sanayi Sitesi
A6 Blok No. 13
Orhanlı - Tuzla - İstanbul